Jak odmienić nudny salon?

stylowe wnętrze z sufitem napinanym

Projektowanie wnętrz to dziedzina. która doskonale się rozwija od kilku lat. Pomimo, iż zmienia się moda dotycząca barw oraz akcesoriów do wnętrz, pewne detale nieprzerwanie dominują. Dowiedz się, w jaki sposób zaaranżować salon, by czuć się w nim dobrze.

Farba czy tapeta?

Remont mieszkania częstokroć rozpoczynamy od odnowienia koloru ścian a także sufitu. Te miejsca szybko ulegają zanieczyszczeniom, a kolory gubią odcień. Aktualnie na czasie są białe, jasne pomieszczenia. Pozwalają one na optyczne powiększenie przestrzeni. Chciałbyś wprowadzić atrakcyjny, popularny akcent, a naprawdę nie podobają Ci się tapety? Mamy wyśmienite rozwiązanie! Sufit napinany zapewnia nam całkiem sporo możliwości. Możemy postawić na motyw podświetlany czy na membranę w dowolnym kolorze. Sukces tkwi właśnie w takich pomysłach. Dają one możliwość wdrożyć supernowoczesny charakter do salonu. Dodatkowo sufit podwieszany lub napinany pozwala na ujednolicenie wysokości pomieszczenia. Wybornie sprawdza się również w wysokich mieszkaniach. Chcesz jednak nieszablonowo ozdobić ściany? Zdecyduj się na bestsellerowe ramki z motywem lustra albo ręcznie wykonany nadruk lub motyw.

Więcej o sufitach podwieszanych i napinanych znajdziesz na dpsceilings.com/sufit_podwieszany/

Jak dobrać odpowiednie dodatki do mieszkania?

Zamówiłeś już wszystkie potrzebne meble, jednak brakuje Ci nietypowych elementów w pokoju? Skup się na dodatkach. Możesz je zastępować często, a nie poniesiesz wysokich wydatków. Opłaca się dopierać dekoracje do pór roku, imprez, świąt jak też innych okoliczności. Doskonale sprawdzają się dekoracyjne i pięknie pachnące świeczki. Ciekawym urozmaiceniem są także świeczniki, doniczki, plakaty, stojak na wino, ozdobne, nietuzinkowe regały na książki, czy serwetki. Istotne jest to, aby uzyskać klimat, jaki najbardziej odpowiada współmieszkańcom. Personalizowane elementy, takie jak modny obraz, wyjątkowy motyw na suficie napinanym lub akcent w stylu retro przykuwa uwagę gości. Nie bój się eksperymentów i wyczaruj swój pokój marzeń!