Laserowe usuwanie owłosienia – zabieg nie tylko dla kobiet!

laserowe usuwanie owłosienia

Jednym z najmodniejszych zabiegów laseroterapii ciągle zostaje depilacja laserowa. Usługa ta powinna być dokonywana w czasie zimowo-jesiennym, zatem dzisiaj pragniemy uzupełnić ten temat powtórnie. Dowiedz się więcej o depilacji laserowej.

Obszar zabiegowy

Depilacja laserowa w Krakowie może być przeprowadzona na wybranej części ciała. Z omawianych sposobów równie często korzystają panie i panowie. Wiek czy płeć nie powinny mieć tutaj znaczenia. Najczęściej wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Przebieg zabiegu jest uzależniony od wskazanego obszaru. Duże obszary ciała można rozdzielić na partie. Czasami pacjenci preferują wyłącznie depilację łydek bądź ud. Parametry wyznaczane przez lekarza są uzależnione od właściwości karnacji, a także owłosienia pacjenta. Wszystko przystosowane jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku wyjątkowo grubych, gęstych włosów. Cienkie i jasne włosy również można poddać zabiegowi, wymagają one natomiast większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden entuzjastycznie wybierany zabiegów przez panów to aktualnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka popularnych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które wyróżnianiają się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do klienta. Na depilację laserową decydują się mężczyźni uprawiający różne dyscypliny sportowe, ceniący sobie komfort oraz dbający o własny wygląd.

Dająca najlepsze efekty depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z wykorzystaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Sprzęt ten zdobył certyfikat bezpieczeństwa oraz skuteczności respektowany na całym świecie.