Ogoliłem sobie plecy

Dzisiaj troszkę bardziej osobisty artykuł, w treści którego podzielę się z Tobą moim przeżyciem z ostatniego czasu, które powoduje tak samo wiele emocji a także zawstydzenia. Po wielu tygodniach dywagacji z mą połówką podjąłem decyzję, aby pojechać do kliniki medycyny estetycznej dla mężczyzn, żeby ogolić swoje plecy.

Zapewne myślisz sobie, że prawdopodobnie upadłem na czaszkę. Prawda wygląda jednak tak, że owłosienie na moich plecach to coś niespotykanego. Gąszcz to niewystarczająco powiedziane, ja jednym słowem prezentowałem się jak małpa. A że mojej żonie nie przypadało to do gustu, to była chętna przekonywać mnie do ogolenia pleców w skrajnych przypadkach kilka razy w przeciągu dnia. W efekcie nie pozostało nic innego jak się przełamać i rozpocząć poszukiwania salonu, w jakim miałbym sposobność zaliczyć tego typu zabieg.

Już na początku domyślałem się jak ciężko odszukać będzie usługodawczynię oferującą zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn. Ogłoszeń w necie jest bardzo dużo, lecz rzeczywistość jest taka, że znaczna większość z nich nie generuje zaufania. W pierwszej kolejności przez to, że analizując strony www tego rodzaju kosmetyczek ciężko znaleźć w ich treści na oceny przygotowane im przez facetów, a nie dziewczyny. A zdajesz sobie sprawę, co jak co, ale chłop od panienki się nieco różni i odmiennie odczuwać ma możliwość opisywanego typu zabiegi. Z czasem dałem radę odkryć jednak klinikę Vesuna, która to oferuje kompleksowe zabiegi estetyczne dla mężczyzn i z tego co mówią recenzje opisywane przez innych mężczyzn robi to dobrze. Postanowiłem to przeżyć na własnym ciele.

Przedzwoniłem do nich z planem zarejestrowania się na zabieg. Telefon odebrała grzeczna recepcjonistka i zaoferowała mi po chwili dobry dla mnie termin spotkania. Poinformowała mnie o wszelakich kwestiach wiążących się z taką depilacją laserem, podpowiedziała jak się do tego przyszykować i mówiła też o tym czego mam prawo wypatrywać po pierwszym zabiegu.

Kiedy trafiłem na zaplanowane spotkanie, to miałem w sobie niewielki niepokój. Koniec końców sądziłem, że takiego gatunku kwestie są dla bab, a nie dla chłopaków. Mój lęk szybko jednakże wyparował, bo w klinice licząc mnie zobaczyłem czterech mężczyzn. Wygląda więc na to, że nie przyczyny, aby się wstydzić, mężczyźni też zaczęli o siebie dbać oraz także wybierają się do klinik medycyny kosmetycznej dla mężczyzn.

Należy zwrócić uwagę, że pacjenci konsultują się tam z kosmetologami i lekarzami dermatologii, za sprawą czego posiadają gwarancję, że przy żadnym z zabiegów nie uczynią sobie szkody.

Sam zabieg odbył się niezmiernie szybko i bezboleśnie. W zasadzie po jednym zabiegu skutek był doskonały. Marzę jednak o tym, aby włosy na pewno nie odrosły, a zatem za kilka tygodni zapisze się na jeszcze jedną depilację.

Na zakończenie pragnę jeszcze opowiedzieć na temat tego, jak na moją depilację zareagowała moja narzeczona. Ani razu nie opowiadałem jej na temat tego, że wybiorę się na zabieg, więc była bardzo zdziwiona. I muszę zakomunikować, że po raz pierwszy od dłuższego czasu tak szybko miała chęć mnie przytulić. Zatem mówię, męska depilacja w 100% spełniła moje oczekiwania.

Jeśli obawiacie się tego gatunku zabiegów, to nauczycie się szczegółowe informacje o depilacji laserowej na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, mówię prawdę nie ma się czego obawiać.