Postaw na stylowe wnętrze

Strop napinany, to interesujący pomysł, który umożliwia nam na uzyskanie dobrego efektu wykończenia wnętrza. Patrząc na sufit napinany, można mieć wrażenie, że jest to napięta dzianina umiejscowiona na profilu. Jest to jednakże wyłącznie złudzenie. Szkielet przykryty jest folią zrobioną na bazie polimeru, jaka w zależności od naszego wyboru może mieć jakąkolwiek barwę, oraz wygląd. Dodatkowo, instalacja sufitu napinanego jest znacznie dogodniejsza, niżeli sufitu podwieszanego.

Dobierz sufit napinany już teraz

Aby rozwiać twoje obiekcje odnośnie, doboru stropu napinanego, trzeba zwrócić uwagę na parę rzeczy. Na start, skoncentrujmy się na montażu. Instalacja stropu napinanego, w zaprzeczeniu do sufitu podwieszanego, może trwać od paru do kilkunastu godzin. W zależności od poziomu złożenia projektu także wymiarów pomieszczenia. Jeżeli chodzi o strop podwieszany, czasu koniecznego na jego instalacji nie liczy się w godzinach, lecz w dniach. Również samo przygotowanie pomieszczenia do montażu stropu napinanego nie jest tak trudne, jak w wypadku sufitu podwieszanego. Przede wszystkim, przy suficie napinanym nie musimy uprzątać całego mieszkania. Po skończonej czynności, także nie musimy marnować czasu na mycie, jakie przy instalacji sufitu podwieszanego jest szczególnie pracochłonne. Bowiem budulec zastosowany do produkcji powierzchni stropu napinanego jest polimerem, błona jest wyjątkowo trwała. Powłoka jest odporna na wodę również ogień. Stosując go w toalecie czy w kuchni, nie musimy się martwić, iż ulegnie zniszczeniu. Należy zwrócić ponadto uwagę na prostotę sprzątania powłoki. Sufit napinany fantastycznie sprawdzi się w salonie lub alkowie. Albowiem wzór sufitu napinanego, zależy tylko od kształtu profilu, możemy skonstruować nawet figury przestrzenne, bądź dwu- albo więcej poziomowe struktury sufitowe. Owo rozwiązanie wolno również stosować na ścianach, jeżeli zamierzamy jeszcze bardziej wzbogacić pomieszczenie naszego mieszkania. Całokształt zależy jedynie od tego, jakim budżetem dysponujemy, a również jak bardzo chcemy poprawić wygląd naszego mieszkania.

Innowacyjne oraz eleganckie rozwiązanie

Stropy napinane, to nadzwyczaj nowoczesne i wytworne rozwiązanie, zyskujące na popularności. Pomogą nadać naszemu pomieszczeniu unikatowy charakter. Wszystko dzięki doborze stosownej barwy membrany, oraz także jej formie również zdolności przepuszczania światła. Owo rozwiązanie częstokroć zezwala na odejście od typowego światła w pomieszczeniu. W zależności, jaki skutek pożądamy osiągnąć, a także jak bardzo damy się ponieść fantazji, możemy uzupełnić wystrój naszego wnętrza.