Sprawdź plusy peelingu laserowego

gładka cera po peelingu

Każda dbająca o siebie kobieta dobrze zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Istnieją różne techniki ich wykonywania. Nowinką na rynku urodowym, jaka pozwala na osiągnięcie rewelacyjnych rezultatów, jest peeling laserowy. Na czym polega i dlaczego warto go zastosować?

Dzięki zastosowaniu profesjonalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest przede wszystkim ponadprzeciętnie precyzyjny oraz efektywny. Wiązka lasera, powodując mikrouszkodzenia, pobudza skórę. Dzięki temu skóra szalenie prędko się regeneruje, a dodatkowo staje się zagęszczona i elastyczna, za sprawą kolagenu i elastyny – ich produkcja, za sprawą lasera, znacznie przyspiesza. Zabieg peelingu laserowego warto powtórzyć 2 lub więcej (najwyżej 5) razy. Wszystkie zabiegi robione są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (zależnie od potrzebnej mocy lasera).

Przewagą peelingu wykonanego za pomocą lasera jest oczywiście duża precyzja zabiegu, ale również długotrwały efekt, dzięki któremu poczujesz się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/