Sufity napinane – idealne rozwiązanie

aranżacja kuchni z sufitem napinanym

Aranżowanie mieszkania może przysporzyć sporo kłopotów. Jednym z nich może być selekcja odpowiedniego sufitu. Choć dla wielu wybór w tej kwestii wydaje się być ograniczony, posiadamy wiele możliwości. Coraz większą popularność zyskują sufity napinane, które dają wiele sposobności aranżacyjnych. Dzisiaj pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne i sufity niebo.

Sufit niebo

Jednobarwny sufit nie spełnia Twoich pragnień? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki stosownej technologii pospolity szary sufit można przeobrazić w niepowtarzalną ozdobę pomieszczenia, która jednocześnie może pełnić funkcję podświetlenia. Powłoka napinana, jaka prezentuje niebo może zostać dodatkowo rozświetlona taśmami LED. Sterowanie oświetleniem przebiega bezprzewodowo, co jest dużym udogodnieniem. Sposobność zmiany koloru oświetlenia oraz regulacji jego intensywności sprawi, że osiągniesz w pomieszczeniu wyjątkowy klimat! Możesz też uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki ultranowoczesnyh światłowodom. Sufit niebo nada się nie tylko do sypialni, lecz jest także genialnym rozwiązaniem do pokoju dla dziecka oraz restauracji.

Sufity lustrzane

Sufity te genialnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu zarówno w mieszkaniu, jak też knajpach oraz urzędach. Nadają pomieszczeniom niesłychanej elegancji. Sufity lustrzane jesteśmy w stanie zaaranżować w wielorakich kolorach – od perłowego po czarny. Charakteryzują się lekką strukturą, dzięki czemu są przystępne w montażu. Główną korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie miejsc, w jakich zostały wykorzystane.

Sufit akustyczny

Denerwuje Cię duży zgiełk dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zainstalowaniem sufitu akustycznego, jaki pozwoli wytłumić wnętrze. Ten rodzaj sufitu pozwala, również uwolnić się od efektu echa, jaki wielokrotnie przeszkadza w pomieszczeniach o sporym metrażu. Sufit ten może być również znakomitym elementem dekoracyjnym.