Wybieramy płytę grzewczą – gazowa czy indukcyjna?

kuchnia indukcyjna czy gazowa

Remont nieruchomości to niezwykle wielka transformacja. W tym artykule chcieliśmy skoncentrować się na planowaniu kuchni. To w tym pomieszczeniu przygotowuje się posiłki, je wspólne posiłki, piecze świąteczne ciasta. Zastanawiasz się, jak zaaranżować kuchnię, aby była funkcjonalna, a wydatek remontu nie był wysoki? Poznaj nasze wskazówki!

Dobasowanie kuchni do potrzeb

Każda osoba, która lubi gotować marzy o właściwie wykorzystanej kuchni. Poza praktycznymi meblami kwestię ułatwiają także sprzęty AGD pod zabudowę. Myślimy również, że nieocenionym rozwiązaniem stała się płyta indukcyjna Samsung. Pamiętaj, żeby dopasować do niej właściwe garnki oraz patelnie. Dla wielbicieli tradycyjnych rozwiązań dobrym rozwiązaniem okazują się płyty gazowe Samsung. Pozwolą one zachować estetyczny design kuchni oraz prawidło wykorzystać przestrzeń. Dużo osób musi zaakceptować niedużą kuchnią. W tym wypadku zalecamy zastosować opcję ukrytego blatu czy szafek rogowych. Pozwoli nam to na utrzymanie porządku i spożytkowanie miejsca do organizowania urządzeń albo produktów spożywczych.

Nowe rozwiązania

Płyta indukcyjna do zabudowy Miele pozwoli na błyskawiczne gotowanie posiłków. Ta metoda pozwala również na oszczędność. Tak zwana indukcja pozwala na bezproblemowe utrzymanie czystości oraz dobrze łączy się w nowoczesnych, a także tradycyjnych wnętrzach. Jej odcień możemy dostosować do nowych elementów wyposażenia. Każde pole płyty może być sterowane oddzielnie. To dobre rozwiązanie, które zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

| Poznaj bliżej produkty MIELE

Pamiętaj, że dobre wyposażenie kuchni pozwala na przygotowanie dużo pysznych posiłków w szybki i komfortowy sposób. Skoncentruj się na tym co przyjemne, organizując brud, a polepszając komfort przygotowań.