Zabiegi kosmetyczne dla każdej kobiety

zabiegi kosmetyczne na twarz

Nasza skóra po minusowych temperaturach wymaga należytej regeneracji. Można się o nią zatroszczyć tylko w domu albo zdecydować się na fachowe zabiegi kosmetyczne. Co to jest, i co nam oferuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w którym możemy znaleźć bardzo dużo salonów piękności z bogatą listą zabiegów. Oto opis kilku z nich!

Przekłuwanie uszu

Zabieg ten jest jednym z najprostszych zabiegówjakie wybieramy. Obecnie używane metody są bezpieczne jak też niemalże niebolesne, wykonywane za pośrednictwem specjalistycznego pistoletu. Szczególnie ważna jest odpowiednia pielęgnacja po przekłuciu uszu. Kolczyki, jakie zostały nałożone w trakcie przekłuwania uszu należy nosić, aż do momentu kompletnego zagojenia. Istotne jest też uważanie, żeby świeżo przekłute uszy miały zerowy kontakt z zarazkami. Tego typu zabieg to koszt około kilkudziesięciu złotych.

Mikrodermabrazja diamentowa

To zabieg mechaniczny, którego rezultatem jest złuszczenie naskórka za pomocą diamentu. Kompletna regeneracja skóry trwa około 7 dni. Przez początkowe 24 godziny skóra jest najbardziej podrażniona po zabiegu, może być czerwona i trochę spuchnięta. W zależności od rezultatu, który chcielibyśmy otrzymać ,jak również stanu naszej cery mikrodermabrazje trzeba powtórzyć od 3 do sześciu razy. Cera po zabiegu jest gładsza, pozbawiona martwych komórek jak również odświeżona.

TriLipo Maximus

Chciałabyś zagęścić swoją cerę? Koniecznie dowiedz się więcej o zabiegu maximus. Kraków to miasto, w którym odnajdziemy sporo gabinetów, które używają tę technologię. Dzięki zabiegowi Maximus pobudzamy skórę do naturalnej produkcji kolagenu, który ma potężny wpływ na stan naszej cery. Zaletą Exilis jest fakt, że jest on niebolesny jak też całkiem krótki. Podobnie jak w przypadku sporej części zabiegów kosmetycznych, zalecane jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu.

geneO

Plusem tego zabiegu jest fakt, iż oddziaływuje na trzech płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza, i dostarcza odżywczych składników. Jest to idealne wyjście dla każdego rodzaju cery. GeneO to zabieg niebolesny a także ożywczy. Ilość a także częstotliwość robienia zabiegów zależą od kondycji cery, dopasowywane są w trakcie konsultacji. Na korzyść zabiegu przemawia także fakt, że skóra nie wymaga długiej rekonwalescencji.