Zabiegi na zgrabną sylwetkę

walka z nadwagą

Wiele pań nie jest usatysfakcjonowanych ze własnego wyglądu zewnętrznego. Jedną spośród powszechnie przedstawianych niedoskonałości jest figura. Szukasz środka na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Mamy dla Ciebie trochę wskazówek.

Czasami dieta nie wystarcza!

Jeśli myślimy o przygotowywaniu sylwetki, częstokroć stawiamy na dietę i ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji jeśli nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się czy nie możemy wymodelować określonej partii ciała? Zdecyduj się na efektywne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej albo likwidowanie cellulitu.

Zabieg Exillis® Kraków

zabiegi odchudzające w krakowieExillis BTL to pierwsze wykorzystywane na rynku urządzenie, które umożliwia na wykorzystanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są jednolicie pobudzane. Exillis w Krakowie pozwala na zmniejszenie tkanki lipidowej, kształtowanie linii, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto dodać, że Exillis to system bezinwazyjny oraz komfortowy. Stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych procedur liposukcji oraz lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej wspomniany sprzętem odbywa się w trzech stopniach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Co to jest endermologia?

Zmartwieniem naszych pacjentek jest szczególnie jędrność skóry. Z wiekiem traci ona własną sprężystość, a produkcja kolagenu jest spowolniona. Endermologia w Krakowie pomaga efektywnie redukować cellulit i ujędrniać niektóre partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie wspomaga odchudzanie, a dodatkowo pozwala na poprawę stanu skóry, walkę z nadwagą, zmniejszenie obwodu o naście centymetrów. Należałoby podkreślić, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są bardzo komfortowe. Nie zabierają więcej niż cztery kwadranse. Pozwalają na błyskawiczne nasycanie się długotrwałymi wynikami.